JÄMERÄ mājas

JÄMERÄ māju būvniecība

"Dominuss" piedāvā Jums mūra dzīvojamās mājas, kas pilnībā atbilst visām tām prasībām, kas tiek piemērotas ēkām ar zemu enerģijas patēriņu, sākot no arhitektūras projekta līdz materiālu komplektācijai mājas enerģijas saglabāšanai. 

Zīmola JÄMERÄ privātmājas no vieglbetona Somijā tiek piedāvātas jau kopš 1974. gada. To projekti veidoti, ievērojot Ziemeļvalstīs valdošā klimata īpatnības. Mūsdienās no visām tirgū piedāvātajām mūra ēkām tieši pēc JÄMERÄ mājām ir vislielākais pieprasījums, jocilvēki vēlas dzīvot drošā, komfortablā un veselīgā vidē. Tagad JÄMERÄ ēku konstrukciju pamatelementi tiek ražoti Latvijā un arī mūsu kaimiņvalstī Igaunijā – rūpnīcās, kas aprīkotas ar jaunākajām ražošanas tehnoloģijām, un viss ražošanas process notiek pieredzējušu profesionāļu vadībā.

JÄMERÄ dzīvojamās mājas:

  • būvē no vieglbetona, kam piemīt izcilas siltumnoturības spējas;
  • mūra konstrukcijas ir hermētiskas un nav caurpūšamas;
  • ēkām ir augsta ugunsdrošība;
  • vieglbetona mājas ir ilgmūžīgas;
  • iekštelpās vienmēr valda patīkams un veselīgs mikroklimats

JÄMERÄ māja ir radīta tam, lai Jūs tajā varētu dzīvot bez raizēm, neapgrūtinot sevi ar problēmām, kas saistītas ar ēkas ekspluatāciju. Kontrole par mājas uzturēšanas izdevumiem ir Jūsu rokās, jo šī ir energotaupīga māja, kuras vienslāņa vieglbetona sienas saglabā savas teicamās īpašības neatkarīgi no ēkas vecuma. JÄMERÄ mūra mājas tiek nodotas mantojumā no paaudzes paaudzē un kā lietišķs apliecinājums tam ir fakts, ka Somijā joprojām ir augsts pieprasījums pēc vieglbetona privātmājām, kas celtas pat tālajā 1930. gadā.

JÄMERÄ katalogā tiek piedāvāts plašs jau gatavu projektu klāsts, kas nav paredzēti tikai kā standarta risinājumi. JÄMERÄ piedāvā uzcelt māju arī pēc tipveida projekta, ieviešot tajā papildu izmaiņas pēc Jūsu vēlmēm, kā arī ievērojot apbūves gabala īpatnības. Ja Jums ir jau iepriekš izstrādāts mājas projekts, Jūs varat pasūtīt materiālus tikai ēkas karkasam. Savukārt, ja esošajā JÄMERÄ gatavo projektu piedāvājumā nevarat atrast to, kas visvairāk līdzinātos Jūsu sapņu mājai, pasūtiet JÄMERÄ savu individuālo projektu.

JÄMERÄ izstrādātā koncepcija veiksmīgi apvieno šķietami nesavienojamus virzienus – elastīgu pieeju attiecībā uz individuāliem projektiem un pēc izmēriem savstarpēji savienojamu standarta būvmateriālu izmantošanu.